Opinie

Default Avatar55
Aneta
20 maja 2009

Jezeli szukacie chwili dla siebie, jezeli macie gorszy dzien, jezeli chcecie wygladac i czuc sie piekne, to spotkajcie sie z Wiola…jej makijaze to balsam dla Waszych cial, rozmowa z Nia to balsam dla Waszych dusz..
Oczywiscie nikt inny, tylko Wiola, malowala mnie w dniu mojego slubu. To byla wisienka na torcie!:) Wiolu, dziekuje Ci!

Default Avatar55
Magdalena Czarny
2 kwietnia 2009

Miałam OGROMNĄ przyjemność skorzystać z usług Pani Wioli dwa razy. Wniosek za każdym razem był ten sam: profesjonalny, piękny, perfekcyjny makijaż. Mam pewne jak dla mnie „niewygodne” cechy urody, a Pani Wiola zamiast je ukryć, podkreśliła je w taki sposób, że z dumą nosiłam moje wschodnie rysy. Makijaż sprawdził się zarówno przez cały dzień ślubu jak i weselną noc. W obu oprawach świetlnych wyglądał fantastycznie. Również makijaż wykonany do sesji fotograficznej wyglądał i fotografował się bosko!!! Wszystkie rady jakie dostałam w trakcie moich wizyt stosuje do dziś z dobrym skutkiem. Na koniec coś co może nie dla każdego się liczy, ale dla mnie było ważne – osobowość Pani Wioli. Miła otwarta, ciepła, interesująca osoba. Podsumowując: NIE MOŻNA LEPIEJ WYBRAĆ!!!

Default Avatar55
Iwona
2 kwietnia 2009

Pani Wiola robiła mi makijaż ślubny. Był perfekcyjny w każdym calu,wytrzymał do rana pomimo dużej temperatury.Wszyscy goście byli zachwyceni, oczywiście ja też.Bardzo miło wspominam te wspólne spotkania, bo P. Wiola jest bardzo ciepłą, sympatyczną osobą.Mam zamiar skorzystać z innych usług. Wszystkim polecam każdemu jeśli chce odmienić swój wizerunek a w związku z tym i poczucie własnej wartości.

Default Avatar55
Aneta
31 marca 2009

Profesjonalizm przez DUZE P! Porady z ktorych naprawde korzystam. A przy tym Wiola potrafi stworzyc tak przyjazna atmosfere, ze milo wraca sie na kolejne spotkanie! Tak trzymaj!

Default Avatar55
Agnieszka
30 marca 2009

U Pani Wioli robiłam kurs kreowania wizerunku. Muszę przyznać, że był to naprawdę jeden z przyjemniejszych dni w moim życiu. To spotkanie nie tylko dało mi wiedzę na temat tego, jak powinnam się ubierać, malować i jakie nosić fryzury, lecz także bardzo mnie dowartościowało i pozwoliło odkryć mocne strony mojego wyglądu. Po zastosowaniu się do wszystkich uwag, usłyszałam w parę dni więcej komplementów niż przez kilka lat. 🙂 Pani Wiola to nie tylko bardzo dobra wizażystka, to także przemiła osoba, a to jest ogromnie ważne podczas tego typu spotkań. I mimo że nie wiem jeszcze z kim i kiedy wezmę ślub, to wiem już u kogo zrobię ślubny makijaż.

Default Avatar55
Ania
26 marca 2009

Mój makijaż ślubny w wykonaniu p.Wioli był źródłem pewności siebie w tym ważnym dniu, kiedy oczy wszystkich skupiały się na mnie. Jego trwałość przy ponad 30 stopniach w duszny dzień była zachwycająca. Tuż po ślubie kilka dziewczyn pytało mnie o wizażystke -> perfekcja makijażu była bardziej uderzająca niż suknia, bukiet, wlosy! Przerzuciłam się na kosmetyki mi polecone i teraz znajomym dziewczynom ‚sprzedaję’ nazwy (bo zauważają różnicę nawet w zwykły dzień). Bardzo polecam p.Wiole nie tylko z okazji ślubu, ale także na spotkanie z miłą osobą o praktycznym (kobiecym) aspekcie, którego rezultaty sa źródłem zapytań kobiet dbających o siebie i źródłem mojego lepszego samopoczucia w kwestii makijażu nawet kilka m-cy po.

Default Avatar55
Agnieszka
22 marca 2009

Wiola jest perfekcjonistką w tym co robi a przy tym jest wyjątkowa osobą, która sprawiła, że nie ma dnia żeby ktoś nie powiedział „ładnie dziś wyglądasz”, to dzięki makijażowi którego nauczyłam się od Wioli. DZIĘKUJĘ

Default Avatar55
Agnieszka
19 marca 2009

Miałam z Wiolą kilka lekcji makijażu. Było to dla mnie zupełnie nowe i bardzo miłe doświadczenie.Wystarczyło kilka godzin, żeby poznać podstawowe kroki,dzięki którym można poprawić swój wygląd.
A przy okazji Wiola to niezwykle sympatyczna osoba, co sprawia, że można się nie tylko wiele nauczyć, ale też miło spędzić czas.

Default Avatar55
Ania
19 marca 2009

Świetna wizażystka, dobra rozmówczyni, idealna towarzyszka na babskie spotkania przed lustrem, a przede wszystkim przemiła osoba 🙂 Polecam!

Default Avatar55
Marika
14 marca 2009

Wizażystka przede wszystkim powinna umieć odkryć w każdej kobiecie piękno…. Pani Wiola potrafi zrobić to wręcz doskonale! Za to jej dziękuję! Pozdrawiam Marika