Opinie

Default Avatar55
Mirella
28 czerwca 2010

Pani Wiola malowała mnie i pół mojej rodziny ? do ślubu. Jest perfekcjonistką. Mimo, że makijaż zrobiony w trakcie próby był bardzo dobry, pani Wiola studiowała dalej moje zdjęcia i w dniu ślubu wykonała makijaż jeszcze lepszy. Po prostu zachwycający. Co ważne, zwracała szczególną uwagę na moje sugestie. Poza tym wszystkim, czas spędzony z panią Wiolą to również czas ciekawych rozmów i przemiłej atmosfery. Nie wahajcie się i korzystajcie z usług pani Wioli, niezależnie od wieku i okazji, na jaką sie wybieracie. Moja mama (71 lat) wyglądała przepięknie dzieki wprawnym rękom pani Wioli.

Default Avatar55
Ania
31 maja 2010

W ramach prezentu urodzinowego umówiłam się do Pani Wioli na analizę kolorystyczną i naukę makijażu. Po kilku godzinach spędzonych w świecie urody wyszłam zrelaksowana, pięknie umalowana, z plikiem informacji i materiałów, jak się malować, ubierać, pielęgnować. Po kilku miesiącach, przed planowanym makijażem permanentnym wróciłam na konsultacje. W przyszłości na pewno będę jeszcze korzystała z umiejetności i wiedzy Pani Wioli, bo naprawde warto i polecam wszystkim paniom, ze wzgledu na Jej profesjonalizm i niezwykle pozytywną energię, którą zaraża klientki. Pani Wiolu, bardzo dziękuje jeszce raz i pozdrawiam serdecznie!

Default Avatar55
Agnieszka
24 maja 2010

Trzy tyg. temu Pani Wiola robiła mi makijaż na ślub mojej córki i naprawdę polecam każdej z pań, żeby czasem poczuła się tak pięknie jak ja w tym dniu. Pani Wiola, to nie tylko stylistka, to wróżka, która za pomocą swoich pędzelków zmieniła szarą kobietę w przepiękną mamę panny młodej.

Default Avatar55
Kasia
21 maja 2010

Pani Wiolu bardzo dziękuję za najpiękniejszy ślubny maikijaż jaki w życiu widziałam – mam na myśli ten mój wykonany przez Panią :). Już po próbnym wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, teraz wiem, że to były najlepsze ręce. Chciałabym móc podziękoważ Pani tak pięknie – jak makijaż, który był Pani dziełem, ale chyba aż tak pięknie się nie da – więc dziękuję tak pięknie jak to możliwe. A podziękowania składam i za makijaż i za to, że jest Pani wyjątkową osobą i dzięki Pani ja też czułam się fantastycznie i nie wiem jak Pani to zrobiła, ale nawet ogromny stres zniknął :).

Default Avatar55
Dorota
17 maja 2010

Spotkania w pracowni makijażu z Panią Wiolą, kolorami i sama sobą to najlepsza inwestycja w siebie jakiej może dokonać każda kobieta. Profesjonalny makijaż, odpowiednie kolory ubioru i gotowa metamorfoza bez skalpela;)

Default Avatar55
Sylwia
10 maja 2010

Spotkanie z p. Wiolą było niesamowite. Aż trudno mi opisać swoje przeżycia. Czułam się cudownie. 🙂 Pani Wiola jest bardzo ciepłą, przemiłą i szalenie zaangażowaną osobą. Podczas kilku godzin otrzymałam cenne wskazówki w zakresie stylizacji ubioru, fryzury, makijażu. Była to istna metamorfoza. Polecam każdej kobiecie, aby zrobiła sobie prezent i poznała siebie dzięki poradom p. Wioli. Gwarantuję, że będzie wspominała to spotkanie z uśmiechem na twarzy oraz nutą nostalgii. 🙂 Dziękuję ślicznie p. Wiolu.

Default Avatar55
Ola
10 maja 2010

Kurs makijażu był najlepszą inwestycją w moim życiu.
Wiolu, bardzo dziękuję za fantastycznie spędzony czas i cenne porady. Wszystkim gorąco polecam !!!

Default Avatar55
Agata
10 maja 2010

Po raz pierwszy byłam u Wioli kilka miesięcy temu na analizie kolorystycznej. Zależało mi na dobraniu odpowiedniego stylu ubierania się do mojej sylwetki i typu urody (kolory, desenie, dodatki itp.). Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie dość, że spotkanie zakończyło się sesją fotograficzną, na której wyglądam jak modelka 🙂 to otrzymałam cały zestaw wskazówek. Te wskazówki stanowią dla mnie nieustającą inspirację i metamorfoza trwa! Skończył się problem nietrafionych zakupów i dylematów w co się ubrać na daną okazję!
Cudne jest też to, że u Wioli zaopatrzyłam się w bardzo dobre kosmetyki, które nie tylko nie szkodzą mojej bardzo wrażliwej cerze, ale są idealnie dobrane kolorystycznie.
No i ten nastrój podczas każdego spotkania – Wiolu, jesteś czarodziejką 🙂 Dzięki!

Default Avatar55
Ilona
8 maja 2010

O tym, że makijaż może być prawdziwą sztuką dowiedziałam się od Pani Wioli w trakcie wywiadu, który z nią przeprowadzałam. W pracowni makijażu można nie tylko odkryć swoje piękno, lecz także spędzić czas na miłej pogawędce. Pani Wiolu, ten wywiad zapamiętam na długo i z chęcią jeszcze nie raz pojawię się u Pani:)

Default Avatar55
Justyna
7 maja 2010

Jeżeli szukacie, kogoś, kto pomoże i nauczy Was sztuki makijażu, dobierze odpowiednie kolory, zadba, aby podczas spotkania zapanowała ciepła atmosfera przyjaźni i spokoju, to proszę PRZESTAŃCIE już tracić czas i szukać. Tą osobą jest właśnie Wiola! Dziękuję za dni, kiedy spotkałyśmy się, bo dały mi znacznie więcej niż sobie wyobrażałam:-) No i zawsze się uśmiecham, gdy o tych spotkaniach myślę. Polecam zatem z wielką radością!