Opinie

Default Avatar55
Maja
26 sierpnia 2013

Pani Wiolu, jestem bardzo szczęśliwa, że oprócz mojego męża spotkałam w swoim życiu również Panią :-)Dziękuję, że ten piękny dzień mógł być jeszcze piękniejszy dzięki Pani wybitnym zdolnościom, wrażliwości, intuicji artystycznej oraz dzięki atmosferze jaką stworzyła Pani wokół nas. Makijaż w Pani wykonaniu to prawdziwe Dzieło Sztuki 🙂 do zobaczenia wkrótce, Maja

Default Avatar55
JOanna
26 sierpnia 2013

Wiola to prawdziwa profesjonalistka w każdym calu, robiłyśmy makijaż próbny, ślubny oraz do sesji zdjęciowej. Każdy był genialny, świetnie dopasowany do mnie, do okazji, a przy tym wykonany w super atmosferze. Bardzo Ci dziękuję Wiolu, Twoje smokey eyes robią furore na moim facebooku, sypią się komentarze głównie z prośbą o kontakt do Ciebie:) chylę czoła, pozdrawiam!

Default Avatar55
Paulina
24 września 2012

Pani Wiolu! Jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie dziękuję za prześliczny makijaż ślubny:) Wszyscy goście byli zachwyceni, a dziewczyny nie mogły wyjść z podziwu jak ładnie wyglądałam. Dzięki Pani czułam się w tym dniu jak gwiazda:) Makijaż nie dość że śliczny to jeszcze bardzo trwały i nawet nad ranem goście podchodzili i chwalili to jak świeżo wyglądam. Pracownię makijażu znalazłam przypadkowo w internecie i zdecydowałam się dzięki komentarzom na stronie, które naprawdę nie są przesadzone. Pani Wiola nie dość że jest niezwykle profesjonalna a jej makijaże są przepiękne to do tego jest osobą przesympatyczną i ciepłą i służy pomocą we wszystkim. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i polecam wszystkim pracownię makijażu!

Default Avatar55
Ewa
6 września 2012

Witam
tym pozytywnym na 6+ komentarzem, chciałam wyrazić swoje zadowolenie z wizyty u Pani Wioli. U Pani Wioli byłam 2 x i pewnie to nie koniec:) Byłam tak bardzo zadowolona, że zdecydowłam sie na indywidualną lekcję makijażu.To była bardzo dobra decyzja. Pani Wiola zrobiła kilka makijaży,zrobiłyśmy zdjęcia, otrzymałam wiele cennych rad i wskazówek. Profesjonalnie i w przemiłej atmosferze. Pani Wiola to przemiła osoba a przede wszystkim profesjonalistka w tym co robi i to było dla mnie najwazniejsze. Dziekuje!!

Default Avatar55
Joanna
25 listopada 2011

O Pracowni Makijażu dowiedziałam się z forum ślubnego (bardzo zależało mi aby makijaż ślubny poza tym, że piękny był również trwały i wyglądał naturalnie), dziewczyny bardzo zachwalały Panią Wiolę, więc postanowiłam spróbować. I to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć!!!!. Pani Wiola zrobiła mi cudowny makijaż (zachwycił wszystkich i wzruszył najbliższych), który wytrzymał całą noc (i jeszcze dłużej), pomogła w ułożeniu włosów, przypięciu welonu, służyła radą wszystkim Paniom szykującym się w domu (a kilka ich było!)i stworzyła niezapomnianą atmosferę!!!. Za wszystko bardzo dziękuję i do zobaczenia niedługo:)

Default Avatar55
Kasia
7 września 2011

Do Pani Wioli trafiłam zupełnie przypadkowo, szukałam makijażystki na swój ślub, a do Pani Wioli przekonały mnie przede wszystkim entuzjastyczne opinie klientek zamieszczone na tym forum. Po pierwszym spotkaniu z Panią Wiolą okazało się, że żadna z nich nie jest przesadzona:) Pani Wiola jest cudowną osobą, szybko złapałyśmy kontakt i w zasadzie już po kilku chwilach spędzonych w jej pracowni, poczułam się jak na spotkaniu z dobrą znajomą. Pani Wiola nie tylko zrobiła mi fantastyczny makijaż, ale dodatkowo przekonała do zmiany kolorystyki/ rodzaju dodatków ślubnych (kolczyki, kwiaty i szarfa)i tylko dzięki niej całość wyglądała tak stylowo:) Jeszcze raz BARDZO, BARDZO dziękuję!!!!

Default Avatar55
Ewa
15 maja 2011

Witam,
Chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Wioli za cierpilwość do moich oczu;), które bez przerwy łzawiły,ale w końcu udało się wszystkiemu zaradzić. Miałam CUDOWNY makijaż ślubny :)))Czułam się wspaniale!
Był bardzo trwały i elegancki. Szczerze polecam. Pani Wiola jest wspaniałą, ciepła osobą.
Dziękuję Ewa Skrzypczak

Default Avatar55
Ola
12 maja 2011

Gorąco polecam! Bardzo miło spędzony czas, super zabawa i do tego można dowiedzieć się rzeczy, o których naprawdę nie miało się pojęcia 🙂 Po wyjściu od Wiolu nie tylko wyglądada, ale i czuje się znacznie lepiej 🙂

Default Avatar55
Łucja
1 kwietnia 2011

Skorzystałam z doboru kolorystyki i makijażu i wyszłam z pracowni bardzo zadowolona! Nauczyłam się wielu nowych rzeczy i zyskałam dużo większą samoświadomość, a do tego spędziłam fantastyczne popołudnie w świetnym towarzystwie pani Wioli 🙂 Wszystkim serdecznie polecam!

Default Avatar55
Jola
30 marca 2011

Również bardzo serdecznie polecam wizytę w pracowni Wioli! Wiola tworzy przyjacielską, ciepłą atmosferę, w której w profesjonalny sposób pomaga odkryć atuty urody, mimo że czasem nam się wydaje, że ich brak:)Korzystałam z porady zarówno makijażu, fryzury, koloru włosów jak i doboru najlepszej kolorystyki. Efekty były zadziwiające.
Bardzo polecam dla wszystkich, którzy chcą odkryć siebie na nowo i poczuć lepiej we własnej skórze. Jola