Opinie

Default Avatar55
Rozalia
15 sierpnia 2017

Dzięki Pani Wioli osiągnęłam upragniony efekt - jedna lekcja i potrafię zrobić delikatny makijaż na co dzień plus nieco mocniejsza wersja na wieczór 🙂 Dodatkowo piękne zdjęcia w makijażu, no i bardzo przydatny "przegląd kosmetyków". Polecam gorąco wszystkim chcącym rozpocząć przygodę z makijażem, bez tracenia czasu na żmudne próby dobierania kolorówki, techniki malowania etc.... 🙂

Default Avatar55
Justyna
6 lutego 2017

Pani Wiolu, ogromnie dziękuję za piękny makijaż, który został przez wszystkich zauważony i skomplementowany ? Na pewno skorzystam jeszcze z Pani usług ?

Default Avatar55
Karolina
29 stycznia 2017

Pani Wiolu, dziękuje za piękny makijaż studniówkowy, pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera podczas wykonywania makijażu ? na pewno jeszcze nie raz zawitam ?

Default Avatar55
Jola
22 stycznia 2017

Bardzo dziękuję za wspaniałe, profesjonalne podejście do klientki. Profesjonalizm i wspaniała atmosfera.
Pani Wiola odradza Kobietę, dodaje życia i tej iskierki, którą potrzebuje każda z nas. Gorąco polecam. Jola

Default Avatar55
Edyta
14 listopada 2016

Pani Wiolu
Pierwszy raz w życiu wyglądałam tak pięknie i czułam się pewna siebie. Nie tylko ze względu na perfekcyjny makijaż i fryzurę ale również dlatego, że jest Pani cudowną osobą. Zwykłe dziękuję to za mało!!!

Default Avatar55
Justyna
6 lipca 2016

Pani Wiolu,

Jeszcze raz dziękuję za profesjonalny makijaż i fryzurę w tak ważnym dniu jakim był mój ślub - dzięki Pani byłam pewna, że wyglądam wspaniale 🙂 Również moja mama dziękuje za cudowny makijaż.
Jest Pani wspaniałą, ciepłą osobą i współpraca z Panią to sama przyjemność!
Dziękujemy!

Default Avatar55
Paulina
8 czerwca 2015

Pani Wioletko, jeszcze raz najmocniej dziękuję, Spadła mi Pani z nieba 🙂 Nie tylko ja byłam zachwycona makijażem, ale też całe towarzystwo wokół. pozdrawiam gorąco i polecam wszystkim 🙂

Default Avatar55
Julita
2 czerwca 2015

P. Wiola ma indywidualne podejście do klientki. Efekt końcowy makijażu jest rewelacyjny!!! Gorąco polecam. Teraz czas na analizę kolorystyczną.

Default Avatar55
Karolina Zamojska
23 lutego 2015

Dziękuję za analizę kolorystyczną makijażu, sprawdza się znakomicie. Niby takie oczywiste ale wspaniale działa w praktyce, warto wiedzieć te kilka praktycznych wskazówek.
Dziękuję i pozdrawiam.

Default Avatar55
Sylwia
17 stycznia 2015

Pani Wiolu, jeszcze raz pięknie dziękuję za prawdziwie gwiazdorski i profesjonalny tęczowy makijaż! Do zobaczenia